Reklama

Schudla takmer štvrtinu svojej váhy, dnes je z nej úspešná slovenská fotografka!

Snímka obrazovky 2018-03-07 o 23.39.59

Redakcia

Zdieľaj 0 / 

Ninu Skalíkovú netreba nikomu zvlášť predstavovať.

Úspešná slovenská fotografka začala cvakať už vo svojich 13-tich rokoch, aj keď vtedy neplánovala nijakú budúcnosť v tomto smere. Naopak snívala o kariére herečky, či dokonca diplomatky, to je však dnes už minulosťou.

V dnešných dňoch má na Instagrame takmer 40 000 fanúšikov a každý jej uverejnený príspevok má razom niekoľko pár tisíc srdiečok.

Medzi jeden z najúspešnejších patrí aj post, kde sa Nina zdôverila svojim fanúšikom o svojej výraznej fyzickej premene.

V priebehu roka sa jej podarilo schudnúť takmer štvrtinu svojej váhy, čo predstavovalo úbytok celých 15 kíl! Pod príspevkom napísala, ako sa cítila, keď bola pribratá, ale aj to, aká v skutočnosti bola.

Ako sama opisuje, neverila, že sa dá schudnúť, neznášala svoje telo a v kabínkach plakala. Každý jej pokus niekde zlyhal.

Ale po 2 neuspešných mesiacoch s trénerkou vo fitku, za ktoré neschudla ani kilo si povedala „Dosť!“ a obula sa do toho sama.

Hneď v ten deň si upravila jedálniček podľa svojho priateľa, ktorému sa pred tým podarilo schudnúť a dnes je Nina na seba právom hrdá.

Viac nielen o jej premene, ale aj o práci fotografky budete môcť počuť v éteri rádia Europa 2 už dnes od 13-tej do 16-tej pri špeciálnej príležitosti MDŽ.

Takto pred rokom bol zo mňa úplne iný človek. Neznášala som svoje telo, v kabínkach som plakala, nechcela som chodiť von a vôbec som sa neusmievala, aby moje syslačie líca neboli ešte väčšie. Ani veľa mojich fotiek z toho obdobia nenájdete 😄 Jednoducho to, ako som vyzerala, ovplyvňovalo celý môj život. Vďaka Bohu, som to dokázala zmeniť. Viete ako úúúžasne sa teraz cítim? Znovu sa usmievam a už skoro vôbec nie som zatvorená doma. A znovu sa fotím, čo ste si určite všimli 😅 Mrzí ma, že to muselo zájsť až tak ďaleko, že som tak dlho bola lenivá a pažravá a nevedela sa zaprieť, ale aspoň mi tieto otrasné fotky už nikdy viac nedovolia takto sa spustiť. Takto pred rokom som neverila, že sa dá schudnúť, logicky mi nešlo do hlavy kam ten tuk zmizne 😄 ..ale ono to naozaj ide, keď to naozaj chcete 😊 #SomNaSebaHrda #PhotoshopUzNetreba #TesimSaNaLeto

Príspevok, ktorý zdieľa Nina Skalíková | official (@ninaskalikova),

Mohlo by ťa ešte zaujímať!

Žeby ďalśí veľký hit roka 2018? Kokab to má našliapnuté perfektne!

Nenormálne dobrá hudba rádia Europa 2 aj online. Počúvaj nás aj cez náš stream.

Oscary sú rozdané. Prehľad víťazov. 

Binďo sa ako jeden z mála Slovákov môže pochváliť fotkou s Katy Perry. Pozri!

Známy olympionik zachránil 90 psíkov. Z psej farmy by putovali na stôl miestnych. 

Zdieľaj 0 / 
Reklama

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free