Šialená teória o zásnubách Justina Biebera! Prehovorila Ariana Grande

Zdieľaj 0 / 

Justin Bieber a Hailey Baldwin sú čerstvo zasnúbení! Spevák mal pokľaknúť v jednej z reštaurácií na Miami. Ako informoval portál TMZ.com, ochrankári návštevníkov lokálu upozornili, aby odložili svoje mobilné telefóny. Nikto nesmel fotiť a už vôbec nie nakrúcať. Vonku sa dostala len radostná správa.

Zamilovaný a zasnúbený Bieber však už čelí tvrdej kritike. Mnohí tvrdia, že zásnuby po mesiaci randenia sú príliš skoro. Je však potrebné povedať, že kanadská megastar už s pohľadnou blondínkou raz v minulosti randila. Justina Bibera sa na internete zastala Ariana Grande. Tá sa takisto zasnúbila po mesiaci.

Zobrazit Galeriu
Zobrazit Galeriu

 

„Uvedomujete si, že sme ľudia, však? Scooter (Braun, manažér oboch umelcov, pozn. red.) je fantastický človek, ktorý sa v prvom rade stará o naše zdravie a šťastie,“ zareagovala speváčka na fámy, že zásnuby oboch umelcov majú byť nástrojom, ako upozorniť na ich nové projekty.

Kritici obvinili práve Scootera Brauna, že všetko je len marketingový ťah, ktorým na svojich zverencov pritiahne čo najviac pozornosti.

zdroj: elle.com

Zobrazit Galeriu
Zobrazit Galeriu

 

 

Zdieľaj 0 / 

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free