Reklama

Špičkoví holandskí DJs na Slovensku: Zažite prvotriednu house párty!

amster

Kamil Konkol

Zdieľaj 0 / 

Keď sa opýtate ľudí z celého sveta, ako by opísali Amsterdam pár slovami, pravdepodobne povedia “Neskutočné party v kluboch a svetová DJ-ka špička”. Amsterdam je mesto kde je všetko možné.

Koncept prvotriednej house party ONE NIGHT IN AMSTERDAM vypredáva podujatia po celom svete. Najlepšie kluby v 18 krajinách a 30 mestách už doteraz hosťovali túto najlepšiu party s holandskou príchuťou.

Ďalšou destináciou je práve The Club, kde má táto party už svoju tradíciu. Holandskí DJ ROSH a DJ PASSA vás vezmú svojimi setmi do nočného Amsterdamu, kde zažijete noc, na ktorú sa nezabúda. ROSH momentálne putuje cez medzinárodnú tanečnú scénu ako víchor.

Za posledné mesiace hral v Indonézii, Indii, Mexiku a Qatare a to spolu s menami ako Chuckie, Sick Individuals, NEW_ID and Norman Doray!

PASSA vystupoval v Indonézii, Bulharsku, Grécku, Maďarsku, Anglicku, Nemecku, kde hrával v tých najlepších kluboch vrátane klubu Amnesia. Jeho láska k HOUSE music v tom najširšom slova zmysle mu umožňuje byť počas jeho setu flexibilným, čím vytvára neskutočnú synergiu s publikom.

ONE NIGHT IN AMSTERDAM je najlepšia party s holandskou príchuťou, ktorá vás dostane do varu.

Zdieľaj 0 / 
Reklama

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free