Veronika a celý tím sa vzdá honorárov! Čaká nás najsilnejší Sit Down Stories

Snímka obrazovky 2018-10-09 o 23.18.26

Redakcia

Zdieľaj 0 / 

Najsilnejší Sit Down Stories, ktorý tu doteraz bol! Celý výťažok poputuje na dobrú vec.

Celý tím usporiadavateľov talk show vrátane moderátorky a tváre Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej sa rozhodol, že nielen ich honoráre, ale aj výťažok zo vstupného poputuje detskému hospicu s názvom Pod krídlami Dominiky.

Už 8.11.2018 sa v Blue Bear v Bratislave uskutoční špeciálne Sit Down Stories, ktoré sa bude niesť v duchu príbehu jednej z mamičiek, ktorá prišla o svoju milovanú dcéru kvôli rakovine. Žaneta Petrášová sa nevzdala a po jej skúsenostiach chcela pomôcť ďalším rodinám, ktoré si prechádzajú podobnou situáciou.

Aby mohli choré detičky prežiť čo najviac času doma, pri svojich rodičoch a v prostredí, ktoré im je známe, založila mobilný hospic. Vďaka nemu deti nemusia podstupovať stresujúce prevozy do nemocnice. Lekár, zdravotná sestra navštevujú deti priamo doma a zabezpečia všetko nevyhnutné. Rodiny sú odbremenené od všetkých nákladov, tie pokrýva práve mobilný hospic Pod krídlami Dominiky, aj vďaka partnerom, darom a dobrovoľným darcom.

Príbeh Žanety Petrášovej bol jeden z najsilnejších, ktorý talk show priniesla a usporiadavatelia si povedali, že to nemôžu nechať len tak. Preto sa rozhodli, že Sit Down Stories, ktoré sa uskutoční 8.11.2018 zamerajú pre dobrú vec.

Rozhodli sa hovoriť o ľuďoch a ich príbehoch a vďaka tomuto projektu ich môžu aj podporiť.

Preto práve už v tejto chvíli je spustený predaj lístkov na špeciálne Sit Down Stories, ktorého hosťami budú Lujza Garajová Schrameková, Ľubo Višňovský, Matej „Sajfa“ Cifra a Robo Papp, ktorí vám prinesú zaujímavé a inšpirujúce rozhovory.

Do publika je pozvaná aj samotná mamička a zakladateľka hospicu Žaneta Petrášová.

Cena lístku je oproti tradičnej cene zvýšená o 5 euro, aby sme čo najväčšej miere vedeli pomôcť. Pomôž nám aj ty, príď si vypočuť výborné rozhovory a zároveň cenou lístka podporíš dobrú vec. Lístky v predaji nájdeš TU >>

EVENT BOL VYPREDANÝ. Ďakujeme za vašu podporu! 

Ak aj tak chceš pomôcť neziskovej nadácii Pod krídlami Dominiky, môžeš tak urobiť aj na ich stránke >>

Zobrazit Galeriu
Zobrazit Galeriu

 

Zdieľaj 0 / 

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free