Všetko najlepšie, Jennifer Aniston! Slávna herečka dnes oslavuje 50 rokov

Všetko najlepšie, Jennifer Aniston! Známa americká herečka dnes (11. feb) oslavuje okrúhle narodeniny. Povedali by ste, že seriálová Rachel má 50 rokov?

Kariéru odštartovala v roku 1988 vo filme Mac and Me, kde účinkovala ako komparzistka. Objavila sa v scéne v známej fast-foodovej reštaurácii.

Zlom v jej kariére nastav v roku 1994, keď sa objavila v úlohe Rachell Green v notoricky známom seriáli Priatelia. K jej najúspešnejším filmom patria snímky Rochod, Marley a ja, Nie je z teba až tak paf, Šéfovia na zabitie, My sme Millerovci a mnohé ďalšie.

 

Zobrazit Galeriu
Zobrazit Galeriu

 

Aniston je momentálne single. V minulosti tvorila pár s Justinom Therouxom, s ktorým bola zasnúbená. Koncom roka 2017 sa dvojica rozišla.

Jej najznámejším partnerom a zároveň manželom bol Brad Pitt. Dvojica sa zosobášila v roku 2000. Po piatich rokoch oznámili odlúčenie. Koncom roka 2005 sa rozviedli.

Magazín People priniesol informáciu o tom, že Brad Pitt sa objavil na oslavách jej polstoročnice.  Na párty, ktorá sa konala cez víkend, dostalo pozvánku niekoľko známych osobností.

Jennifer žúrovala s Katy Perry, Orlandom Bloomom, manželia Clooneyovci, Gwyneth Paltrow, Kate Hudson, Ellen DeGeneres a ďalší…

 

View this post on Instagram

 

On this day in 1994, #Friends premiered! Were you watching?

A post shared by Friends (@friends) on

 

Nalaď si rádio Europa 2 aj na webe. Klikaj sem a počúvaj nenormálne dobrú hudbu. 

Rádio Europa 2 na Instagrame. Klikni sem a maj všetky novinky pokope!

Europa 2 na Facebooku. Daj nám svoj LIKE. Len tak budeš vedieť, čo je nové.

Súvisiace články

Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free