Špičkoví holandskí DJs na Slovensku: Zažite prvotriednu house párty!


Keď sa opýtate ľudí z celého sveta, ako by opísali Amsterdam pár slovami, pravdepodobne povedia “Neskutočné party v kluboch a svetová DJ-ka špička”. Amsterdam je mesto kde je všetko možné.


Koncept prvotriednej house party ONE NIGHT IN AMSTERDAM vypredáva podujatia po celom svete. Najlepšie kluby v 18 krajinách a 30 mestách už doteraz hosťovali túto najlepšiu party s holandskou príchuťou.


; width="560" height="315" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allowFullScreen="true"></iframe>" target="_blank">


Ďalšou destináciou je práve The Club, kde má táto party už svoju tradíciu. Holandskí DJ ROSH a DJ PASSA vás vezmú svojimi setmi do nočného Amsterdamu, kde zažijete noc, na ktorú sa nezabúda. ROSH momentálne putuje cez medzinárodnú tanečnú scénu ako víchor.


Za posledné mesiace hral v Indonézii, Indii, Mexiku a Qatare a to spolu s menami ako Chuckie, Sick Individuals, NEW_ID and Norman Doray!


PASSA vystupoval v Indonézii, Bulharsku, Grécku, Maďarsku, Anglicku, Nemecku, kde hrával v tých najlepších kluboch vrátane klubu Amnesia. Jeho láska k HOUSE music v tom najširšom slova zmysle mu umožňuje byť počas jeho setu flexibilným, čím vytvára neskutočnú synergiu s publikom.


ONE NIGHT IN AMSTERDAM je najlepšia party s holandskou príchuťou, ktorá vás dostane do varu.