Najakčnejšia sobota na slovenských "X GAMES"


Akčná športová hala HANGAIR vo Vajnoroch a WAKELAKE Zlaté Piesky sa 14. septembra 2019 stanú dejiskom jedinečnej športovej súťaže HANGAIR GAMES.

Druhý ročník unikátneho eventu prinesie do Vajnôr milovníkov skateboardingu, snowboardingu, freeski, wakeboardingu, trampolín, BMX a ďalších disciplín. Športovci majú v jednotlivých kategóriách šancu vyjazdiť si lákavé prize money a vecné ceny od partnerov podujatia.

Na HANGAIR GAMES sa predstavia najlepší slovenskí jazdci, ale aj odvážni súťažiaci. Príďte povzbudiť svojich favoritov. Osviežite sa na letnej terase chladeným drinkom, ochutnáte vynikajúci streetfood. Pripravený je skvelý sprievodný program. Čaká vás množstvo zábavných aktivít určených mladým športovcom i rodinám s deťmi. Na záver dňa vyhlásia a ocenia víťazov v jednotlivých kategóriách.

Na HANGAIR GAMES sa ukážu aj známe osobnosti zo sveta snowboardingu. Účasť na podujatí prisľúbil slovenský kráľ jibbingu, Zoltán Strcuľa, tiež juniorský vicemajster sveta v disciplíne slopestyle, Samo Jaroš, a niekoľkonásobný majster Slovenska a tréner snowboardingu, Matej Matys. Súťaž akčných športov poctí svojou prítomnosťou Zuzka Vráblová, šesťnásobná majsterka sveta vo wakeskatingu.

Miesto: HANGAIR Vajnory a WAKELAKE Zlaté piesky

Dátum: sobota 14.9.2019

Disciplíny: snowboarding, freeski, wakeboarding, wakeskating, skateboarding, bike/BMX, trampolíny, freestyle trampolíny (trampboard/trampski), kolobežky

Harmonogram eventu:

08:30 – Registrácia (harmonogram jednotlivých športov nájdeš nižšie)

17:30 – Vyhlásenie všetkých výsledkov

18:00 – 19:00 – Skateboard session v rampe o vecné ceny 

19:00 – Afterparty