Do Bratislavy mieri ďalšie veľké meno! Na festivale LOVESTREAM vystúpi britská popová hviezda


Známy britský spevák rozozvučí Bratislavu!

Zdroj: instagram

Organizátori festivalu LOVESTREAM ohlásili, že do Bratislavy mieri hviezda britskej popovej scény, Calum Scott! Jeho vystúpenie si budeš môcť vychutnať už 12. júna. 

Svojim hlasom nedostal len fanúšikov, ale aj prísneho Simona Cowella, ktorý mu počas účinkovania v súťaži Britain´s Got Talent povedal: „Za celý čas, čo som v tejto šou, som nepočul muža s takým talentom, ako máš ty.“ 

Pozri si moment, keď dostal zlatý bzučiak a postúpil priamo do finále súťaže! Dostal aj teba?

Za 6 rokov prešiel obrovský kus cesty – stal sa držiteľom niekoľkých platinových ocenení a patrí k špičke svetových spevákov. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Calum Scott (@calumscott)

Svojim talentom spôsobil celosvetový rozruch a užiť si ho budeš môcť už o pár mesiacov v Bratislave. Pôjdeš si jeho skladby zaspievať z plných pľúc pod pódium? Tešiť sa pravdepodobne môžeš na jeho najväčšie hity! 

You Are the Reason:

Where Are You Now: 

Okrem britského speváka sa môžeš tešiť aj na ďalšie obrovské mená zo sveta hudby. Do Bratislavy príde Dua Lipa, Lost Frequencies, Zara Larsson a tešiť sa môžeš aj na Red Hot Chili Peppers. Z česko-slovenskej hudobnej scény vystúpia IMT Smile, Lucie, Iné Kafe, Horkýže Slíže a mnoho ďalších! Avšak to stále nie je všetko  ďalšie mená oznámia organizátori už čoskoro! 

Zdroj: tlačová správa

Zdroj titulnej fotky: Instagram / tlačová správa