Jakubec to tentokrát poriadne prehnal. P.A.T. sa postaral o to, aby na Instagrame nadobro SKONČIL!


Viacerým urobil známy rapper radosť.

Zdroj: https://www.instagram.com/poulicny_autor_tonov/ https://www.facebook.com/martinjakubec.fanpage/

Kontroverzný slovenský “zabávač“ Martin Jakubec je známy tým, že často vyhľadáva pozornosť a obúva sa do ostatných. Prednedávnom sa dočkali jeho  kritiky napríklad Adela a Viktor Vinczeoví a Kali. Najnovšie si Jakubec podal Rytmusa s Jasmínou za meno, ktoré vybrali synovi.

To bola posledná kvapka trpezlivosti pre rapera menom Pouličný Autor Tónov. Ten začal na svoj Instagram pridávať príbehy s ostrou kritikou Jakubca a dokonca ho obvinil že je gay a nazval ho “lady boy“. Vyzýval ho na súboj a vyhrážal sa, že ho zničí.

Aby toho nebolo málo, raper požiadal svojich fanúšikov aby šli na Jakubcov profil a písali mu pod príspevky nenávistné komentáre. Ľudia sa okamžite chopili šance a rapera poslúchli. Jakubcov profil na Instagrame zanedlho zmizol. P.A.T. vyzval fanúšikov, aby to isté spravili aj s jeho profilom na Facebooku.

Jakubec na seba nenechal dlho čakať a nasledujúci deň zverejnil na Facebooku video, v ktorom povedal že to s ním ani nehne a dobre sa na tom zabáva. Táto reakcia rapera nijak neuspokojila a naďalej ho na svojom Instagrame bombarduje urážlivými slovami.