Celeste Buckingham PODPORILA dobrú vec!


Mladá, talentovaná speváčka sa dala zvečniť. Prečo to urobila?

Zdroj: instagram.com/celbuckingham

Celeste všetci dobre poznáme. Je stále dobre naladená, usmievavá. Je o nej verejne známe, že rada pomáha druhým. Tak to bolo aj teraz.

Celeste podporila skvelú vec, projekt. Jej krásu budeme môcť vidieť v kalendári, ktorý je venovaný ženám. Všetky získane prostriedky z predaja kalendára poputujú neziskovým organizáciám, ktoré bojujú proti násiliu. Samotná Celeste na svojom Instagrame uviedla, že je pre ňu cťou, že mohla byť súčasťou projektu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Kalendár ženám ? Som ohromená projektom @dorota.holub - kalendár venovaná ženám ?? Kupoú kalendára priamo podporíťe neziskové organizácie, ktoré bojujú proti násiliu. Je mi cťou že som mohla byť sučasťou kalendára ktorá podporuje dobrú a silnú myšlienku. Možete si ju kúpiť v @martinus_sk alebo @artforum_bratislava ?? Pre viac info, LINK V BIO ? It is an honor to be featured in @dorota.holub calendar in a line up of wonderful and strong women. The proceeds of this calendar go to NGO’s who fight for the protection of women and work to prevent sexual assault. To purchase this calendar, you’ll find the LINK in my BIO ? #women #rights #protection #zeny #sila #protinasiliu #protectwomen #chranmezeny #survivor #stopsexualassault #womensrights #womenmatter

Príspevok, ktorý zdieľa Celeste Buckingham (@celbuckingham),