Vďaka tebe som najšťastnejšia, napísala Zendaya ku rozkošnej fotke s Tomom Hollandom


Tom Holland a Zendaya sa dali dokopy na pľaci, počas natáčania filmu Spider-Man. Aj napriek tomu, že sú spolu už dlhšie, fanúšikovia milujú, keď ich spolu vidia.

Zdroj: instagram

Prvé špekulácie o tom, že Tom Holland a Zendaya sa k sebe majú, vyšli na povrch už v roku 2016. Chémia medzi nimi bola počas natáčania Spider-Mana nespochybniteľná a dokonca si ich obidvoch zavolala producentka Amy Pascal, ktorá im povedala, aby si spolu nezačali. Už asi vieš, že toto jej varovanie nepomohlo a dvojica si aj tak spravila po svojom. 

Keď sa prevalilo, že spolu chodia, fanúšikovia boli vo vytržení a odvtedy sa ich nevedia nabažiť! Svedčia o tom aj reakcie pod fotografiou, ktorú včera Zendaya pridala.

Obidvaja sú na nej mega rozkošní a herečka ku nej napísala: „Všetko len to najlepšie človeku, ktorý ma robí najšťastnejšou.“ O tom, že ich fanúšikovia spolu totálne žerú, svedčí aj fakt, že za jeden deň je na nej viac ako 20 miliónov srdiečok. Áno, čítaš dobre – 20 miliónov!  A je dosť možné, že to číslo aj naďalej porastie. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Zendaya (@zendaya)

Zdroj titulnej fotky: Instagram