Harry Styles alebo Elton John? Spevák a herec zažiaril svojim outfitom na filmovom festivale v Benátkach


Ten Harry si na seba môže dať fakt čokoľvek!

Zdroj: instagram

Don´t You Worry Darling je dlho očakávaný film, ktorý režírovala herečka Olivia Wilde, ktorú môžeš poznať zo seriálu Dr. House. Kinohit, ktorý americkí diváci budú vidieť už 23. septembra, má skvelé obsadenie. Na plátne uvidíš Florence Pugh, popovú hviezdu Harryho Stylesa a zažiari aj Chris Pine

Vo filme Don´t You Worry Darling však spočiatku hrať nemal. Úlohu Jacka Chambersa sa mal zhostiť kontroverzný Shia LaBeouf, no po veľmi krátkom čase ho vykopla samotná režisérka a nahradila ho multitalentovaným Harrym. S Oliviou momentálne tvoria pár a dokopy sa dali práve počas natáčania. Ľúbostný život však nie je to jediné, v čom sa mu darí – natočil dva filmy a popri svetovom turné stíha navštíviť aj filmové festivaly. 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa MTV UK (@mtvuk)

Na tom benátskom ho ľudia mohli vidieť včera, a teda príchod mal naozaj hviezdy. S hollywoodskym úsmevom a sexi sebavedomím vystúpil z loďky priamo na červený koberec, kde zapózoval a pozdravil prítomných. 

Look zvolil naozaj skvelý, vyzeral ako verná kópia legendárneho Eltona Johna. Nechýbali ikonické veľké okuliare, vlasy do čela a šatka okolo krku. Tento štýl, ktorý pripomína 80-tky, mu svedčí! 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa @popular.cultr

Zdroj titulnej fotky: Instagram