Sexi Dan Reynolds zo skupiny Imagine Dragons je po 10 rokoch opäť voľný


Je to veľmi čerstvé!

Zdroj: instagram

10-ročnej láske odzvonilo! Teda, aspoň to tak vyzerá.... Dan Reynolds a jeho manželka Aja Volkman sa odlúčili. Informoval o tom sám frontman skupiny Imagine Dragons v piatok na svojom Twitteri. „Som smutný, ale po mnohých krásnych rokoch sme sa ja a Aja odlúčili. Aj naďalej však chceme byť tými najlepšími rodičmi pre naše deti. To je priorita číslo jeden. Ďakujem, že ste ma vždy podporovali, zaujímali sa a po celé tie roky nám posielali lásku,“ napísal sex symbol mnohých fanúšičiek. 

Dvojica má spolu štyri deti – 10-ročnú dcérku Arrow, 5-ročné dvojičky Giu a Coco a 2-ročného syna, ktorému dali meno Valentine. 

Ich vzťah bol na spadnutie už v roku 2018, informuje portál pagesix.comPred štyrmi rokmi plánovali rozvod a tiež o tejto informácii napísal ako prvý Dan na svojom Twitteri. Status však tiež zakončil so slovami, že ich deti sú pre nich to najdôležitejšie a aj naďalej sa budú snažiť, aby ich spoločne, aj keď od seba, čo najlepšie vychovali. 

Vidíš v tom nejakú podobnosť? Lebo my áno, takže až čas ukáže, či ich odlúčenie bolo finálne, alebo sa dajú naspäť dokopy.

Zdroj titulnej fotky: Instagram