Grimes, matka dvoch detí Elona Muska, si dala spraviť elfské uši


Kanadská speváčka neprestáva prekvapovať!

Zdroj: Twitter

34-ročná kanadská speváčka Grimes šokovala svojich sledovateľov fotkou, na ktorej má obviazané uši. Vyzerá to tak, že podstúpila plastickú operáciu a dala si spraviť elfské uši, o ktorých už niekoľkokrát písala na Twitteri.

Predtým, ako podstúpila operáciu, sa pýtala svojich fanúšikov na názor, či by si dali spraviť radšej upírske zuby, alebo už spomínané špicaté uši. Ona sama bola naklonená druhej možnosti, pretože napísala, že o nich snívala celý život, no nevie, či operácia uší nie je príliš riskantná, nakoľko je umelkyňa. 

Zdá sa, že obavy išli bokom, pretože k najnovšej fotke napísala: „Urobila som niečo šialené.“ 

Grimes, vlastným menom Claire Elise Boucher, je matkou dvoch detí miliardára Elona Muska a nedávno zverejnila aj fotografiu ich mladšej dcérky, ktorá síce nedostala tak nezvyčajné a krkolomné meno ako jej brat, no o tradičnom mene tiež nemožno hovoriť.

Prvé reči o tom, že sa narodila malá Exa Dark Sideræl Musk, kolovali v marci tohto roka, krátko po tom, ako svet obletela informácia, že Grimes a Elon sa rozišli. To, či sú po narodení druhého dieťaťa naspäť spolu, nie je jasné. „O Elonovi budem pravdepodobne hovoriť ako o frajerovi. Je to medzi nami veľmi premenlivé. Nežijeme spolu, každý býva samostatne vo svojom vlastnom dome, ale sme najlepší priatelia a často sa vídavame. Je to medzi nami tak, ako to je. Je to taká naša vec a nečakám, že tomu ľudia porozumejú,“ povedala v rozhovore pre Vanity Fair.  

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa ☘︎??????࿎ (@grimes)

Zdroj titulnej fotky: Twitter