Batman a upír Robert Pattinson jedol dva týždne iba zemiaky


Upír vlastne nemá s diétou starosti, on totiž nemôže jesť, iba piť. Tento vie ale o diétach svoje...

Je nám jasné, že upír má byť chudý, ba až priesvitný, a mal by vyzerať nezdravo. Herec Robert Pattinson to však s chudnutím preháňal na celej čiare. Podľa svojich slov vyskúšal všetky druhy diét. Varuje teraz ostatných najmä pred potenciálom závislosti, ktorý so sebou prináša posadnutosť krásou.

"Je to extrémne návykové. A neuvedomíte si, aké je to zákerné, kým nie je príliš neskoro. Je veľmi, veľmi ľahké spadnúť do tohto už len sledovaním príjmu kalórií," povedal v rozhovore pre britský standard.co.uk.

Herec vyskúšal v podstate každý trend, na ktorý si spomenieš. Už držal širokú škálu diét. Raz jedol dva týždne IBA zemiaky, ako detox. Len varené zemiaky s ružovou himalájskou soľou. Ale vyskúšal aj mastnú a nízkosacharidovú keto diétu. Jedia sa v nej len údeniny a syry. Akurát mu nikto nepovedal, že pivo sa piť nemôže, pretože to úplne marí účel...

Jedným z jeho predsavzatí na rok 2023 je celý rok nedržať žiadnu diétu, a kúpiť si konečne psa. Za obidve najlepšie rozhodnutia v jeho živote mu posielame palce hore! 

Pozri si trailer z posledného Batmana, ako po tých diétach chlapec vyzeral... 

Zdroj titulnej fotografie: Instagram