Matúš s Láďom sú už na štadióne v Liverpoole: Sledujte video!


Ďalšie informácie sa dozviete v pondelkovej Rannej show ZOO.

Dominika Dadíková, ktorá sa vrátila do vysielania Rannej show ZOO po dvojmesačnej prestávke, zostala dnes ráno nemilo prekvapená! Matúš Krnčok a Vlado Varecha neprišli do práce a ako náhradu poslali Dušana ´Šortyho´ Berkyho. Aby nebolo prekvapení málo, čerstvá mamička si našla v rádiu video-odkaz. Vieme, čo sa stalo. Sledujte!


Matúš a Láďo sú na ceste na Britské ostrovy. Po tom, čo pristanú v Londýne, by mala nasledovať rýchla obhliadka mesta. Potom sa vlakom presunú do Liverpoolu, kde si naživo pozrú futbalový zápas s Leicestrom.


Exkluzívne na našom webe a takisto Facebooku môžete sledovať ich kroky spolu s nami. Vlado cestuje do UK prvýkrát, Matúš si vyskúša úlohu sprievodcu. Víkend plný dobrodružstiev sa môže začať. S chalanmi sa dnes a v priebehu víkendu spojíme aj telefonicky. Všetko budete počuť naživo v éteri Europy2.Atmosféra tesne pred zápasom. Chalani si našli kamarátov...
V klube, kde kedysi hrali Beatles, ale aj Ed Sheeran či Adele. Nazdravie!
Foto s britskými polišmi musí byť...
Matúš s Láďom šťastne dorazili do Liverpoolu
Dobrá nálada ich neopúšťala ani na upršaných Britských ostrovoch
Aha, už sedia svojich miestach
Tesne pred nástupom do mašiny...Dede feat. Šorty #SUPERSUPERPIATOK 


Dominike to nedalo a hoci sa jej so Šortym ráno vysielalo výborne, musela zavolať chalanom, kde sú a čo robia. Matúš s Láďom prechádzali letiskovou kontrolou, no stihli dať rýchly update ich futbalového výletu. Toto Domči prezradili v rannom živom vstupe! Klikajte sem a počúvajte!


[video width="320" height="568" mp4="https://m.europa2sk.skhosting.eu/europa2sk/video/2016/09/SUPERSUPERPIATOK.mp4"][/video]

Cestou na letisko