Miška uprostred januára zhodila šaty a okúpala sa v jazere. Pravda o nových začiatkoch!


V polovici januára 2019 som vliezla do ľadovej vody... Zobrala si všetky sny, ktoré pevne zvieram v rukách a nechala ich tam vymrznúť.

Lebo mám opäť akosi pocit, že na všetko tlačíme, až to spálime a udusíme. ,,Rok 2019 bude môj!" bolo mottom snáď každého druhého insta postu. Aby sme si rozumeli, v žiadnom prípade nechcem zakazovať snívať, lebo svet snov je jeden z mojich najobľúbenejších. Ale prosím, nezabudnime aj bdieť.

 
 

Taká je doba... (?) Máme plány. Práce, života, snov...  Skončili sedemročnice, nahradili sme ich SWOT-analýzami.. A vy už viete ako sa vaše sny splnia? Zanalyzujte, spíšte, naplánujte, majte to pevne v rukách!!! A ak príde niečo, čo sa vymyká z konceptu, v žiadnom prípade to do svojho plánu nezaraďujte. Mohol by sa totiž zrútiť. Poznáte to, domček z karát...uf..

A tak makáme, pushujeme.. Čítame motivačné citáty, diáre, pozeráme rozhovory.. a miestami sa cítime ako sračičky, lebo tamtomu človeku sa to už podarilo a mne nie. Nevadí, neprestávam snívať a makať, lebo raz príde aj na mňa rad, všetci tu máme svoje miesto a ja tomu verím. Tak motivačný boh káže! :D

A čo ak je motivačný boh tiež len človek...?


Nechcem pôsobiť prehnane slniečkársky, ale.. čo hovoríte na vŕzganie snehu pod nohami? Ja to milujem..  A musím sa priznať, že niekedy, aj keď sú ideálne podmienky (čerstvo napadaný sneh, dobré boty, ticho v lese...) tak ho nepočujem. V mojej hlave hučí najnovšia analýza. Preto vás chcem o niečo veľmi pekne poprosiť. Hoďte ma vtedy PROSÍM! do ľadovej vody. Respektíve... jemne naveďte, nech nedostanem šok :)

Ono to tam opäť všetko vymrzne a stiahne sa. Lebo to sa s analýzami deje, keď musíš len zhlboka dýchať a sústrediť sa na to, aby si nezamrzol :D

No a potom vznikne priestor.  Na vrzgot, tančenie, tešenie...  a keď budem mať dostatočný nadhľad, tak snáď aj priestor na plnenie snov. Aj keď možno nie tak, ako som si ich naplánovala. Vďaka Bohu! :)

 

Nalaď si rádio Europa 2 aj na webe. Klikaj sem a počúvaj nenormálne dobrú hudbu. 

Rádio Europa 2 na Instagrame. Klikni sem a maj všetky novinky pokope!

Europa 2 na Facebooku. Daj nám svoj LIKE. Len tak budeš vedieť, čo je nové.