VIDEO: Toto tu ešte nebolo. Tento dokument mapuje reálnych úchylov na internete


Odkaz tohto dokumentu je jednoznačný.

Zdroj: instagram.com/v_siti_film

Na sociálnych sieťach sa nachádza veľké množstvo sexuálnych predátorov. Muži čakajú na svoje ľahké obete - mladé dievčatá, ktoré poriadne ani len nevedia, čo ich tam vlastne čaká. Tri herečky, tri izby, desať dní a neskutočne veľké množstvo predátorov. Ich počet je väčší ako 2 000.

Tento dokument je experiment, ktorý naliehavým spôsobom otvára tému zneužívaných detí na internete. Dospelé herečky vystupujú na sociálnych sieťach ako neskúsené dvanásťročné dievčatá, prostredníctvom vymyslených profilov na sociálnych sieťach.

Herečky skypujú, chatujú s rôznymi mužmi, ktorí si ich na internete vyhľadali a naviazali s nimi kontakt. Po písaní a volaní prichádzajú aj osobné stretnutia, ktoré sú pod dohľadom ochranky a skrytých kamier. Taktika týchto predátor na mladé dievčatá sa tak obracia proti nim. Z lovcov sa tak stala korisť.

Dokument V síti si budeš môcť v kine pozrieť už 5.marca.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Zveřejněním teaseru se odstartovala lavina zájmu a KONEČNĚ se otevřelo téma zneužívání dětí na internetu v celé společnosti. Téměř každý den nás někdo zastaví a svěřuje se nám s tím, že byl obtěžován, nebo dokonce zneužíván. Je to pro nás všechny opravdu silné a to i proto, že jsme zatím ukázali jen 3 minuty a 49 sekund z celého filmu. Následujích pět dní máte ještě poslední šanci podpořit náš film a následnou osvětovou kampaň a vybrat si exkluzivní odměnu na Hithitu jako například předpremiéru, návštěvu filmového placu nebo DVD s vystřiženými scénami. Moc děkujeme! ? . . Foto? @milan_jaros_ . #vsíti #vsiti #zlovcusestanouloveni #dokument #film #hypermarketfilm #hithit

Príspevok, ktorý zdieľa V SÍTI (@v_siti_film),