Prequel HRY O TRÓNY sa už natáča, kedy ho uvidíme na televíznych obrazovkách?


Potvrdené! Produkcia televízneho seriálu House of the Dragon sa už začala.

Zdroj: https://www.gamesradar.com/game-of-thrones-prequel/

Výbornú informáciu pre fanúšikov celosvetového hitu Game of Thrones alebo Hra o tróny prináša samotné HBO, ktorý seriál uvedie na televízne obrazovky prostredníctvom HBO Max. Zároveň sa stanica podelila o prvé fotografie z prípravy očakávaného seriálu. 

Dej seriálu House of the Dragon sa bude odohrávať 300 rokov pred udalosťami vyobrazenými v Hre o tróny a inšpiráciou mu je kniha autora Georgea R. R. Martina Oheň a krv (angl. Fire & Blood), ktorá rozpráva príbeh rodu Targaryenovcov. Dozvieme sa tak viac o histórii rodu, ktorý ovládol Západozemie (Westeros), a z ktorého pochádza matka drakov Daenerys Targaryen, ktorú si zahrala herečka Emilia Clarke. V hlavných úlohách sa predstavia Matt Smith ako Daemon Targaryen, Olivia Cooke ako Alicent Hightower, Emma D’Arcy ako princezná Rhaenyra Targaryen či Steve Toussaint ako Sea Snake a iní, ktorých možno po prvýkrát vidieť v príspevku na Twitteri pohromade pri oboznamovaní sa so scenárom, prísne dodržiavajúc opatrenia proti šíreniu koronovírusu.

​Dôležitou informáciou je však to, kedy si budeme môcť prequel Hry o tróny pozrieť z pohodlia našich obývačiek. Podľa poskytnutých informácií to bude už budúci rok!​

Zdroj: tvinsider