Z výšky HONORÁRU za spomienkovú časť seriálových PRIATEĽOV sa ti zatočí hlava!


Obľúbený sitcom si získal srdcia fanúšikov po celom svete a zaplnil peňaženky hercov. Inak tak nebolo ani pri vzniku špeciálnej časti, ktorá uzrela svetlo sveta pred pár dňami.

Zdroj: https://www.bbc.com/news/entertainment-arts-57120599

Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, David Schwimmer, Matthew Perry a Matt LeBlanc sa na pľaci zišli po 17 rokoch, aby dali za ikonickým seriálom Priatelia takzvanú bodku. Špeciálna časť rozpútala doslova šialenstvo. Šestica priateľov opätovne nahliadla do svojich starých bytov, obľúbenej kaviarne a oživila najlegendárnejšie scény. Okrem nich na túto spomienkovú jazdu pozvali i speváčku Lady Gaga, Justina Biebera či skupinu BTS.

Kultový seriál sa začal vysielať ešte v roku 1994 a celkovo sa na televízne obrazovky dostalo 236 častí. Z neznámych hercov sa stáli miláčikovia stoviek miliónov ľudí a s obľúbenosťou rástli i ich honoráre. Kým v 3. sérii bol ich priemerný zárobok 75 000 dolárov za epizódu, v 4. sérii to už bolo 85 000 dolárov, v 5. sérii 100 000 dolárov, 125 000 dolárov v 6. sérii, 750 000 dolárov v 7. a 8. sérii a v posledných dvoch, teda. 9. a 10. sérii sa ich zárobok vyšplhal až na neuveriteľný milión dolárov za jedinú časť! Vynára sa teda otázka, koľko peňazí sa pripísalo na ich bankové účty za špeciálnu časť?  Portál The Hollywood Reporter priniesol informáciu, že každý z ústredných hercov dostal kráľovský honorár - a to až vo výške 2,5-3 milióny dolárov! Tomu hovoríme skvelý zárobok za tri dni natáčania!

Zdroj: stylecaster