Trailer k MATRIX Resurrections je vonku, pozri si ho medzi PRVÝMI!


Očakávané pokračovanie pod taktovkou režisérky a scenáristky Lany Wachowskej prezradí viac o svete, v ktorom žijeme - obzvlášť o našom dennodennom používaní mobilných telefónov.

Matrix uzrel svetlo sveta v roku 1999 a vďaka kombinácii akcie a zaujímavého filozofického pohľadu sa stal okamžitým hitom a následne filmovou klasikou, ktorú videl snáď každý. V roku 2003 vyšli jeho dve pokračovania, celkovo tieto tri filmy zarobili viac ako 1,6 miliardy dolárov.

Oznámenie o pokračovaní vyvolalo rozsiahle špekulácie fanúšikov, pretože tretia časť s názvom The Matrix Revolutions príbeh zdanlivo uzavrel. Teraz už vieme, že tomu nie je tak, pretože 4. časť pomenovaná Matrix Resurrections už čoskoro dorazí na naše obrazovky - v kinách a na HBO Max ho podľa predbežných plánov uvidíme už 22. decembra.

Okrem Keeanu Reevesa (Neo) a Carrie-Ann Moss (Trinity) v pokračovaní zahviezdia i Jada Pinkett Smith (Niobe), Lambert Wilson (Merovingian/Francúz) či Daniel Bernhardt (agent Johnson). Novými posilami bude napríklad i niekdajšia Miss World a manželka Nicka Jonasa, Priyanka Chopra, ako i herečka Christina Ricci, ktorú poznáš ako Wednesday z morbídnej komédie o rodine Adamsovcov.

Len pred chvíľou bol zverejnený prvý trailer, pozri si ho medzi prvými. Určite sa je na čo tešiť!