Ak patríš k milovníkom krimi príbehov, seriál True Detective je pre teba ako stvorený! V 4. sérii sa predstaví oscarová herečka


Seriál od HBO mal mať pôvodne len jednu sériu, no tá zožala obrovský úspech, a tak sa tvorcovia rozhodli, že budú pokračovať.

Zdroj: youtube

Ikonický Matthew McConaughey sa v prvej sérii True detective predstavil ako geniálny detektív, ktorého práca a nestabilný život dobehli a vyžiadali si svoju daň. Na nepoznanie zmenený sa predstavil po boku Woodyho Harrelsona a toto herecké spojenie si okamžite zamilovali mnohí. 

Prvá séria sa začala vysielať v januári 2014 a hovorí o dvoch detektívoch, ktorí spolu kedysi pracovali na prípade sériového vraha, no pohádali sa, a tak sa desať rokov nevideli, až do kým ich nezavolali na policajnú stanicu s tým, že prípad, ktorý kedysi vyšetrovali, nie je ukončený. Všetko naznačuje tomu, že páchateľ je, zdá sa, stále na slobode. 

Silnú a obľúbenú sériu vystriedala o rok neskôr druhá séria, ktorá fanúšikov nepotešila – bola podľa nich slabá a nezáživná. Tvorcovia si polepšili reputáciu až treťou sériou, ktorá si opäť našla svojich fanúšikov a premiéru poslednej časti videlo 2,73 milióny Američanov. 

Zaujímavosťou je, že v každej sérii sú iné postavy, tak isto riešia iné prípady, ktoré na seba vôbec nenadväzujú. V štvrtej sérii, ktorá zatiaľ nevieme kedy vyjde, sa ako detektívka predstaví štvornásobná držiteľka Oscara, Jodie Foster. Môžeš ju poznať napríklad z filmu Mlčanie jahniat

Príbeh sa tento raz bude odohrávať na mrazivej Aljaške a práve spomínaná Jodie, ktorá stvárni Liz Danvers, bude privolaná k prípadu po tom, ako z výskumnej stanice zmizne šesť ľudí. 

Ak budú nové časti rovnako dobré, ako predošlé, máme sa na čo tešiť. Tvorcovia sa určite budú snažiť o to, aby mrazivá nebola len Aljaška, ale aj atmosféra na obrazovkách! 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa True Detective (@truedetective)

Zdroj: msn.com
Zdroj titulnej fotky: YouTube