Film o Elvisovi získal na festivale v Cannes 12-minútový aplauz! Do kín príde už o pár dní


Ak si ešte nevidel trailer, musíš si ho pustiť. Tento film bude mega!

Zdroj: youtube

Austin Butler sa už čoskoro predstaví ako legendárny Elvis Presley! Do kín príde táto filmová novinka už 23. júna a mnohí sa nevedia úprimne dočkať, pretože snímka si na filmovom festivale v Cannes vyslúžila neuveriteľný 12-minútový potlesk. Žiadny film, ktorý sa na tohtoročnom festivale premietal, nezískal väčšie ovácie – takto to tam vyzeralo! 

Okrem Butlera si vo filme zahral aj Tom Hanks. Ten stvárni manažéra Toma Parkera a Olivia DeJonge, z ktorej sa stala Priscilla Presley! Podľa dostupných informácii spočiatku kolovali pochybnosti, či je Austin pripravený stvárniť tohto legendárneho speváka, no ukázalo sa, že bol skutočne tou správnou voľbou! 

Na natáčanie sa pripravoval naozaj svedomito The Hollywood Reporter uvádza, že herec venoval každú minútu študovaniu o Elvisovi. Pozeral jeho videá, sledoval, ako sa hýbe, rozpráva a ako vystupuje, dokonca mal po celej izbe polepené jeho fotografie.

Butlerove herecké schopnosti ocenila aj samotná Priscilla Presley, ktorá ho po premiére vyobjímala na znak spokojnosti s tým, čo vytvoril. 

Zrodila sa hviezda!

30-ročný herec nie je pred kamerami žiadnym nováčikom, no dovolíme si tvrdiť, že po tomto filme ho budeme vídať častejšie! Uvidíme ho aj v pokračovaní úspešného filmu Duna, kde má stvárniť postavu Feyd-Rautha Harkonnen.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Austin Butler (@austinbutler)

Zdroj titulnej fotky: YouTube