Z Ryana Goslinga je Ken! Čo povieš na jeho novú vizáž?


Páči sa ti?

Zdroj: instagram

Už budúci rok sa dočkáme hraného filmu o Barbie. Pred pár mesiacmi sme ťa informovali, že hlavnej postavy sa zhostila skvelá Margot Robbie a objektom jej lásky bude už klasicky Ken, ktorého si zahral Ryan Gosling. Mnohí sa zamýšľali nad tým, ako bude známy herec vyzerať a či mu vôbec táto úloha pristane, pretože v takejto rovine sme ho doposiaľ nevideli. 

Dočkali sme sa však prvého záberu, ktorý odhaľuje, ako bude ako Ken vyzerať. Nechýba holá hruď, blonďavé vlasy, opálenie a look californského surfera. Čo naňho hovoríš? 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Gosling (@ryangoslinguk)

Film, ktorý sa bude točiť okolo najznámejšej bábiky všetkých čias, bude mať hviezde obsadenie. Okrem Goslinga a Margot Robbie si v ňom zahrá Will Ferrell, ale aj hviezda zo seriálu Sex Education Emma Mackey

Snímku režíruje Greta Gerwig, ktorá má na svojom konte filmy ako Lady Bird alebo poslednú adaptáciu filmu Malé ženy z roku 2019. 

Ak si čakal, že vo filme zaznie ikonický song Barbie Girl od skupiny Aqua z roku 1997, musíme ťa sklamať. Portál nme.com uvádza, že manažér skupiny Ulrich Møller-Jørgensen pre Variety povedal, že skladba sa v novom filme neobjaví. Dôvody však známe nie sú. 

Zdroj titulnej fotky: Instagram