Vznikne ďalší životopisný film o Amy Winehouse. Extravagantnú speváčku stvárni britská herečka


Informácie o filme boli známe už dlhšie, avšak doposiaľ sa nevedelo, kto sa zhostí hlavnej úlohy

Zdroj: instagram

Natáčanie životopisného filmu o speváčke Amy Winehouse sa oficiálne začalo. Prvotné scény sa začali natáčať včera v Londýne a pôjde o hraný film, ktorý bude zobrazovať život talentovanej speváčky, ktorá opustila tento svet predčasne, a to v roku 2011. V čase úmrtia mala len 27 rokov. 

Portál deadline.com uvádza, že réžie novej snímky, ktorá nesie názov Back to Black, sa ujala Sam Taylor-Johnson. Tá ma na svojom režisérskom konte kinohit Päťdesiat odtieňov sivej z roku 2015.

Okrem režisérky je známe aj ďalšie meno. Stvárnenia hlavnej úlohy sa zhostí britská herečka Marisa Abela. Pozri sa na prvé zábery z natáčania!

Fanúšikovia pod príspevkom na Twitteri však vyjadrili svoje pocity jasne. Niektorým sa nepáči výber režisérky, niektorí už teraz predpokladajú, že film bude zlý, iní hovoria, aby nechali zosnulú speváčku na pokoji a ďalej nerozmazávali jej život, nakoľko nejde o jej prvý životopisný film. 

Speváčka, ktorá bola známa svojim nezameniteľným hlbokým hlasom, sa dostala do širšieho povedomia verejnosti po tom, ako vydala druhý štúdiový album Back to Black, podľa ktorého nesie názov aj pripravovaný životopisný film. Na albume sa nachádza aj známa pieseň Rehab

Amy zomrela v júli 2011 na otravu alkoholom. 

Zdroj titulnej fotky: Instagram