Dcéra Johnnyho Deppa o pripravovanom seriáli The Idol: Bude to pikantné!


23-ročná Lily-Rose Depp si zahrá po boku známeho kanadského speváka

Zdroj: Profimedia.cz

Dcéra slávneho herca Johnnyho Deppa ide v otcových šľapajách: Lily-Rose Depp sa predstaví v pripravovanom seriáli The Idol, za ktorým stoja tvorcovia mega úspešného seriálu Euphoria

O podrobnostiach z natáčania toho nemôže veľa prezradiť, no pre portál i-d.vice.com prezradila, že o takejto roly snívala odjakživa. Zatiaľ je známe len to, že stvárni popovú ikonu, ktorá si bude užívať všetko, čo jej popularitu priniesla. Áno, aj sex, drogy a rock´n´rollový spôsob života. Novinka bude podľa herečkiných slov poriadne pikantná a prezradila, že ide o doposiaľ jej najdôležitejší projekt, na ktorom pracovala. S touto hereckou úlohou sa stotožňuje už rok a ako ona sama hovorí, stále nemá dosť. 

V očakávanom seriáli sa po jej boku objaví aj kanadský spevák The Weeknd, ktorý si v ňom zahrá významnú úlohu. Okrem neho sa v novinke objaví aj spevák Troye Sivan i Jennie z obľúbenej K-pop skupiny Blackpink.

Podľa informácii, ktoré sú zatiaľ známe, by sme sa seriálovej novinky mali dočkať už tento rok v júni, avšak presný dátum zatiaľ potvrdený nie je. 

Zdroj titulnej fotky: Profimedia.cz