VIDEO: Jana Kirschner po boku Vojtěcha Dyka. Konečne sa jej SPLNIL sen


Jana spoločne s Vojtěchom privítala jar svojou novinkou, ktorá je balzamom na dušu.

Zdroj: Vladimír Šimíček

Jana Kirschner sa vydala spoločne s Vojtěchom Dykom na spoločnú cestu, ktorá im priniesla ich nový singel s názvom Na okamih. Motívom videoklipu sa stala rozkvitnutá kytica, ktorá postupne vädne. Kytica v tomto prípade dokonale zobrazuje vzťahy, zmierenia a ich boje medzi sebou. Song je dialógom medzi ľuďmi, ktorí vo svojom vnútri túžia po vzájomnej blízkosti, no nedarí sa im to.

Song vyšiel symbolicky v prvý jarný deň. Janka uviedla, že s pesničkou mala iné plány.

"V posledných dňoch mám pocit, že ľudia zúfalo potrebujú počuť niečo pozitívne, kúsok dobrej správy. Dúfam, že sa nám to podarilo a toto bude tá dobrá správa aj pre všetkých muzikantov, ktorí podobne ako mnohí iní umelci, závislí od živých vystúpení či koncertov, netušia čo s nimi bude. Musíme však spojiť sily a tvoriť.” 

Na otázku, prečo nahrala tento song práve s Vojtěchom povedala:

“Chcela som si splniť sen. Vojtěch je skvelý človek a muzikant a má jeden z najkrajších hlasov, ktoré poznám. Tak som mu zavolala a on súhlasil. Netušiac čo nás čaká, sme spolu nahrali pesničku, plnú nostalgie, ale aj nádeje, ktorá akoby patrila práve do týchto dní a týždňov.” 

To však nie je všetko. Jana od januára intenzívne pracuje na svojom novom albume, ktorý by chcela vydať počas tohto roka. Máš sa na čo tešiť. 

 Ich novinku s názvom Na okamih nájdeš tu: