Separ potvrdil svojich hostí na albume. H16 ani Kontrafakt tam NEBUDE


Už 4.apríla Separ vydá svoj nový album. V tejto súvislosti sa rozhodol zverejniť cover a tracklist.

Zdroj: instagram.com/separ__dms

Čas vydania Separovho nového albumu sa už blíži. Tento nosič sa stal jedným z najočakávanejších nosičov, ktorý má vyjsť počas obdobia pandémie.

Separ sa v tejto súvislosti rozhodol, že je čas zvereniť cover a tracklist, prostredníctvom ktorého sa dozvedáme mená hostí. Všetkým je dobre známe, že Separ veľmi rád experimentuje, a tak mená hostí berieme ako jeho prirodzený ťah.

Nebudú chýbať mená ako Dame, Smart, Tina, Ben Cristovao, Dano Kapitán, Milion Plus, Conspiracy Flat Studio Bitman.

Separ v svojom príspevku na Instagrame uviedol:

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Rozhodol som sa dnes zverejnit cover a tracklist, pretoze k featom pada neustale tolko otazok, ze uz je aj tak velka cast prevarena a viete o nich.. Co sa tyka front coveru, tento napad v sebe nosim od kedy som si do singlu OG dal spravit ten privesok.. vedel som ze nechcem na prednej strane ziadne napisy “SEPAR” alebo “OG”, ze to chcem zachytit len pomocou toho privesku.. Rozmazany je preto, ze to dobre vyzera a zaroven aj znazornuje POHYB, ci uz v case, ktory opisuje celu moju cestu az sem, alebo len znazornuje, ze odmietam stagnovat a na albume okrem klasickych separoviek, budes pocut zase aj nieco uplne ine jak robievam, o zaroven je to cesta s5 v case a su tam veci, pri ktorych tvorbe som sa citil jak ked som robil buldozer.. Ano cover sa trochu podoba na cover Karla z M+, ale aj on vie, ze tento koncept som mal hotovy skor ako on vydal album, akurat sme o tom vzajomne nevedeli.. Najprv som ho chcel zmenit a mal som vymyslenu aj inu verziu, ale uz to nebolo ono.. Preto som sa rozhodol nechat to tak jak to je, pretoze je to vo svojej podstate aj tak uplne iny cover.. Co sa tyka featov., na ktory sa tesis najviac? 4.4.2O2G PREDPREDAJ NA RUKA HORE ?6 DNÍ? kludne to pozdielaj, nebudem sa hnevat?

Príspevok, ktorý zdieľa SOLO ALBUM 4.4.2O2G (@separ__dms),