SIA sa obracia: spolupráca s Burna Boyom, čochvíľa nový album a vlastný FILM v kinách!


Sia sa spojila s nigérijskou hviezdou Burna Boyom, aby zremixovali jej pôvodnú skladbu ‘Hey Boy’, ktorá vyšla v novembri 2020 a objaví sa na Siinom pripravovanom albume ‘Music’, ktorý má vyjsť 12. februára 2021.

Zdroj: https://www.instagram.com/siamusic/

Skladba Hey Boy bola zložená pre speváčkin nový film s rovnakým názvom ako jej nový album - ‘Music’.

Zdroj: https://www.instagram.com/siamusic/

Film, ktorý sa už budúci mesiac dostane do kín na celom svete si Sia sama napísala, režírovala a zastrešila i po produkčnej stránke. V hlavných úlohách zahviezdia Kate Hudson, Leslie Odom Jr. a Maddie Ziegler.  Práve za obsadenie Maddie Ziegler, ktorú určite poznáš zo Siiných klipov ‘Chandelier’" či  ‘Elastic Heart’ - zahrala si tancujúce dievča v bielej parochni - schytala Sia riadnu dávku kritiky.  Sia ju totižto obsadila do úlohy autistického dievčaťa, ktoré nevie rozprávať a jediný spôsob, ktorým dokáže komunikovať je prostredníctvom tanca a spevu. Ľuďom sa nepáčilo, že do takejto úlohy vybrala Sia zdravé dievča, vraj mala dať šancu niekomu, kto autizmom skutočne trpí. Aktivisti za práva autistov dokonca spustili petíciu za zrušenie uvedenia filmu.

Kým sa však dočkáme Siinho albumu i filmu, vychutnaj si zatiaľ nový videoklip k prerobenej verzii singla „Hey Boy“. Pod klipom nájdeš i trailer k novému Siinmu filmu.

 

Zdroj: nme