DJ Mairee dáva bodku za letom songom Daj mi ruku!


V skladbe sa spojil s Ronie.

Zdroj: rukahore.sk

Žeby sme tu mali nový tanečný hit na konci leta? Uznávaný hudobný producent a DJ v jednom sa takto vo veľkom štýle lúči na konci leta! Mairee, ktorý počas lockdownu pracoval nonstop na nových soundoch, pretavil svoju drinu do skladby, ktorá spojila jednu z najlepšie hlasovo položených speváčok u nás na Slovensku – Ronie a hudobný objav až zo slnečného Dubaja – Deepthought. Nová skladba Daj mi ruku je konečne online! Poď si ju vypočuť a pozri aj klip, o ktorý sa postaral režisér Martin Miko.

Práve počas jari minulého roka vznikla Maireeho aktuálna novinka Daj mi ruku, ktorá vtedy existovala ešte pod názvom "Chillnight". O vyše rok neskôr sa jeho cesty v Dubaji skrížili s talentovaným spevákom, ktorý si hovorí Deepthought. Ten si na ich vzájomnú spoluprácu vybral práve dnešnú novinku, kam chalani oslovili ešte aj obľúbenú speváčku Ronie, ktorá pracovala na svojej časti songu v Littlebeat Studio spolu s Maxom Šrámekom. S Maireem aj s Deepthoughtom si po ľudskej stránke veľmi sadli, čo je v konečnom dôsledku počuť práve i na samotnej skladbe.

"Za mňa je to krásna spolupráca a myslím, že výsledok hovorí za všetko," povedala o novinke Daj mi ruku Ronie. Zároveň už nie je tajomstvom, že Ronie usilovne pracuje na svojom vlastnom albume, ktorého proces prípravy jej sťažili zdravotné komplikácie.

Zdroj: rukahore.sk