Adam Pavlovčin aka ADONXS má všetko, čo má hviezda mať! Sleduj nový klip k debutovému songu MOVING ON


Adam Pavlovčin je ADONXS!

Zdroj: Adam Crop

Adama Pavlovčina môžeš poznať ako víťaza Česko Slovenskej SuperStar. S prvým videoklipom predstavuje verejnosti jeho umelecké alter ego – ADONXS (vyslovuj Adonis).

Slovenská spevácka hviezda prichádza s debutovým singlom MOVING ON a spoločne s ním vydáva aj videoklip, ktorý umelec teasoval na svojom Instagrame! Čakanie na jeho novú hudbu sa zdalo byť nekonečné a všetci túžili vidieť celý klip, ktorý je majstrovským dielom a samotný spevák v ňom vyzerá dokonalo! Neváhaj a sleduj, toto ti spraví deň! 

„Vizuálna identita je pre mňa veľmi dôležitá a práve preto bol klip k debutovému singlu kľúčovou zložkou. Ja som z výsledku nadšený a verím, že budú aj diváci. Celý klip vyžadoval niekoľko mesačné prípravy a nakoniec po boku režiséra Jirku Horenského sa na ňom podieľal 40 členný tím,hovorí.

Novým songom ťa pozýva do svojho súkromného sveta, kde predsudky a obmedzenia nemajú miesto. 

Adonis, pôvabný mladík, ktorého si obľúbila grécka bohyňa Afrodita, bol jeho inšpiráciou len čiastočnou – predovšetkým vďaka tomu, že odkazuje na dobu dávnych povestí, keď neexistovali v kráse, umení ani v láske ostro vykreslené hranice. Skôr než fyzickú krásu, súčasný ADONXS vyzdvihuje krásu vnútornú a hlavne silu. Tú, ktorá nám dáva možnosť a dodáva odvahu byť tým, kým naozaj chceme byť.

„Pre mňa sa ADONXS spája so silou, a to ako fyzickou, tak predovšetkým tou mentálnou. Dodáva mi odvahu vystúpiť, prekonať trému aj akúkoľvek prekážku a byť na pódiu slobodnejší. Dúfam, že rovnakú silu a oporu poskytne aj mojim poslucháčom, pretože my všetci v sebe máme potenciál byť voľní a slobodne vyjadrovať svoju osobnosť, hovorí umelec.

„Túto skladbu sme napísali spoločne s producentami Oliverom Fillnerom a Tomášom Lobbom, hneď po skončení SuperStar a krátkom vianočnom oddychu. Mali sme spoločne rozpracovaných niekoľko skladieb, no táto z nich jednoznačne vyčnievala a hneď sme vedeli, že bude úvodným singlom. Moving On pre mňa uzatvára jednu a zároveň otvára ďalšiu životnú etapu, na ktorú sa nesmierne teším a v podstate ju už aj tak trochu žijem,” opisuje ADONXS.

Spevák tiež hovorí, že pieseň je o vzťahu, ktorý nikam neviedol, práve naopak – sťahoval ho čoraz viac nižšie a nižšie. Na druhej strane tvrdí, že pieseň je jeho vlastnou hymnou na radosť z toho, čo sa práve deje v jeho živote. 

Na jeseň sa môžeš tešiť na celý album a aj na koncertnú šnúru. Ako poznáme ADONXSa, bude to skvelá šou! 

Zdroj: Tlačová správa

Zdroj titulnej fotky: Tlačová správa / Adam Crop