Tomi Popovič a Monika Bagárová spievajú v songu Karma o toxickom vzťahu medzi mužom a ženou


Tomi priznal, že song je inšpirovaný skutočnou udalosťou. Myslíš, že ho Monika venovala svojmu bývalému?

Zdroj: instagram

Tomi Popovič len nedávno hudobne produkoval pre Moniku jej emotívnu skladbu Vysněná, ktorú napísala pre svoju dcérku Ruminku. Tentokrát sa dvojica dala dokopy aj v duete, ktorý textovo opisuje, aké sú toxické vzťahy nebezpečné. V skladbe Karma si zahral aj obľúbený párik z Love Islandu!

 

To, že spolupráca medzi dvoma perfektnými hudobníkmi prináša zlato, sme sa mohli dozvedieť už pri tracku predošlej spomínanej spolupráci. Skladba obehla internet a vizuál k tejto skladbe má už skoro 2 milióny videní. Pokračovania tejto výbornej spolupráce sme sa dočkali pri novinke Karma, v ktorej sa konečne predstavil aj autor hudby Tomi. 

Text skladby dotvára aj príbeh videoklipu, v ktorom si strihli rolu Gabriela Gašparová a Petr Havránek, ktorých môžeme poznať z relácie Love Island!

Idea o spolupráci s Monikou Bagárovou vznikla už dávnejšie, pričom nám COVID prerušil nápady o produkcii. Song Karma je podľa skutočnej udalosti, pričom rozpráva o toxickom vzťahu medzi mužom a ženou. Rozoberá taktiež formu nevery a rozpráva tiež o citovom vydieraní a šikane, čo je veľmi dôležitá téma pre túto dobu, aby sa ľudia nebáli pohnúť vpred a neostávali v takomto nezdravom prostredí. Veríme, že sa vám song bude páčiť a môžete sa tešiť určite na ďalšie duety, hovorí spevák.

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Monika Bagárová (@bagarovamonika)

 Zdroj: Tlačová správa
Zdroj titulnej fotky: Instagram