Raper Majself prichádza s novým videoklipom, ktorý sa natáčal na vhs kameru. Takto znie jeho najnovší song Cítim


Už si ho počul? Ak nie, tak neváhaj a zapínaj!

Zdroj: instagram

Po úspešnom projekte PORCELÁN prichádza ďalšie predznamenanie nového albumu v podobe novej skladby. O tom, že Majself je umelec, ktorý rád skúša nové hudobné vody, niet pochýb, no s touto skladbou priniesol opäť zvedavé otázky pre svojich fanúšikov  ako bude znieť nový album?

Nepovedal by som, že prinášam nový sound, skôr reflektujem na aktuálny sound vo svete. Umelec by mal sledovať, čo sa deje v hudobnom svete a keď si vypočujete aktuálne napríklad Drake či Beyoncé, obidvaja vydali tanečnejšie albumy, v ktorých je cítiť úplne iný sound a taktiež v nich cítiť silné house prvky. Rád skúšam nové veci a nové hudobné polohy, v ktorých som ešte nebol. A konkrétne novinka Cítim je skladba, ktorú som ešte nerobil,“ hovorí Majself.

Novinka je zatiaľ prvou skladbou, ktorá ohlásila, že album je už pomaly, ale isto na ceste. Samotný vizuál ku skladbe vznikol zo stretnutia medzi Majselfom a českým moderátorom. Počas jedného rozhovoru si sadli a vznikol z toho nápad na spoluprácu.

Zvolil som trochu iný prístup. Oslovil som nato Randyho, ktorého som spoznal v českom rádiu. Pozrel som si jeho prácu a sociálne siete a bol som rozhodnutý. Keď som mu predstavil skladbu, o čom je a ako chcem aby vyznela s klipom, hneď mal námet na to, ako to natočiť. Klip k skladbe Cítim sa nakrúcal na vhs kameru, aby sme čo najautentickejšie zachytili myšlienku,” vysvetľuje vznik spolupráce.

Skladba, ako aj jej vizuál, v sebe nesie jasný odkaz. Je jedno, kto si, kde si, s kým si. Na to, aby si sa cítil dobre, nepotrebuješ mať okolo seba milión ľudí, či mať materiálne veci. Tie najkrajšie veci sú zadarmo. Je to prvá skladba z môjho albumu a hovorí o tom, že sa snažím netrápiť sa zbytočnými vecami, neanalyzovať problémy do nejakej extrémnej hĺbky. Žiť v prítomnosti a vychutnávať si iba ten dobrý vibe, vytvoriť si ten dobrý vibe a hlavne vnímať ten dobrý vibe,” uzatvára Majself.

Vypočuj si novú skladbu Cítim

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa Majself (@majself_neptun)

Zdroj: Tlačová správa
Zdroj titulnej fotky: Instagram