Nečakané havárie v domácnosti? Poď hrať súťaž Yes or No a vyhraj 100 eur!


Musíš poznať opačné odpovede.

Stačí, že sa nasťahuješ do nového bytu, ktorý je mega cool - má parádny výhľad na celé mesto, zopár slabo počujúcich susedov a nádych patiny. Avšak je tak trochu starý a každú chvíľu na teba niečo doslova a do písmena môže spadnúť. Pokazený kotol, vyhorené ističe, upchaté potrubie, nefunkčné elektrické zásuvky... Ak tvoje druhé meno nie je MacGyver, ani nie si úplne vyštudovaný elektrikár, vodoinštaláterka či kúrenár, musíš sa obrátiť na odborníkov. Už teraz sa ti pretáčajú závity, keď rátaš, koľko to bude stáť a vôbec, kedy sa k tebe vybookovaný opravár dostaví? 

SSE Opravár – rýchla pomoc už za jedno euro

Asistenčná služba pre domácnosti SSE Opravár (za 1 euro mesačne) ti ponúka pomoc elektrikára i plynára a dokonca aj opravu plynového kotla. Výška jednorazovej opravy, ktorú SSE Opravár vykoná bezplatne, je ohraničená sumou 200 EUR. 

Ak sa rozhodneš pre službu SSE Opravár PLUS (za 1,90 eura mesačne), zabezpečíš si aj pomoc kúrenára, inštalatéra, sklenára a zámočníka, ktorý ti pomôže nielen s dverami od bytu či domu, ale aj so zablokovanými dverami auta. Služba SSE Opravár PLUS má stanovený finančný limit na jednorazovú opravu až 800 eur a v prípade potreby máš nárok aj na telefonickú právnu konzultáciu, zabezpečenie náhradného ubytovania a sťahovacie služby. 

Pecka je, že uvedený finančný limit sa vzťahuje na každú udalosť počas roka a počet udalostí za rok nie je obmedzený.

Asistenčná linka SSE Opravár je dostupná nonstop, vrátane víkendov a sviatkov. Stačí zavolať a operátor vám podľa opísaného problému pošle profesionálnu technickú pomoc, ktorá najneskôr do dvoch hodín príde a dá všetko do poriadku.

Myslíš, že vieš o tejto parádnej službe už všetko? Tak sa zapoj do súťaže Yes or No v rannej šou Wake Up od pondelka 15.6. do piatka 19.6.2020 a hráš každý deň o 100 EUR, ktoré ti pošleme na účet. Stačí odpovedať na 5 jednoduchých otázok, ale POZOR – opačne, ako je správna odpoveď! Tak čo? Trúfaš si?  Prihlás sa cez SMS na čísle 0905 030 090. Do textu napíš svoje meno a názov súťaže (Yes or No).

Viac informácií nájdeš na www.sse.sk/sseopravar alebo na infolinke 0850 444 888.

V spolupráci so Stredoslovenská energetika, a.s.

Pravidlá súťaže

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Zdroj: europa2.sk