Slovenka schudla 13 kg a vyzerá úplne inak! Nie sú za tým žiadne tajomné tipy


Ženské pokolenie celý život prenasleduje jeden veľký strašiak menom váha. Akonáhle sa niekomu z nášho okolia podarí schudnúť, či vyformovať si postavu, sme celé žhavé po informáciách, ako sa im to podarilo.

Odpoveď Patris, ktorej sa podarilo schudnúť 13 kg a zmeniť svoj výzor, je jednoduchá: ,,Najprv sa musíte naučiť milovať samú seba".

Raz bola hore a potom zas dole, no potom prišiel ten zlom: ,,Keď človek stretne "dokonalého" človeka, ktorý ho má rád takého aký je, dostal to najväčšie šťastie v živote a viac si nemusí priať. Vždy som riešila svoju postavu, formu-neformu, nechcelo sa mi držať stravu, chvíľu diéta, potom vypekanie koláčov." 

V momente, kedy prestala riešiť, to začalo ísť samé. Ruka v ruke so šťastným vzťahom, prišlo fitness, zdravé kuchtenie, ale aj nezdravé nájazdy na zmrzlinu. Už to tak raz je, a aj teraz má svoje slabé chvíľky, ale vždy sa snaží udržať vo forme.

A aké je skutočne fitness a zdravé stravovanie:

"Fitness je ako manželstvo, nemôžeš podvádzať a čakať, že to bude fungovať"

Patris a jej partner Stanley milujú fitness a spoločne sa nazývajú We lift together a momentálne sa na dobu neurčitú presťahovali do Thajska.

Už tu na Slovensku si spoločne rozbehli svoj biznis, pomáhali ľuďom v ich premenách, robili tréningové plány pre dvojice, zhotovili vlastnú značku oblečenia a pred odchodom do raja stihli vydať aj knihu zdravých receptov. 

Ak sa chceš o dvojici We lift together dozvedieť viac, chystáme pre teba spoločný projekt! 

Už od 21. mája môžeš na webe rádia Europa 2 vždy v pondelok sledovať ich videá, v ktorých ti ukážu efektívne cviky z raja a úprimne – v rádiu sa nemôžeme dočkať, kedy sa o ne s vami podelíme.

Máte sa na čo tešiť!

Nájdeš ich aj na Facebooku či Instagrame ;)

Mohlo by ťa ešte zaujímať. Klikaj a čítaj!

Týchto päť zlozvykov škodí rovnako ako fajčenie. Už ste počuli o tomto? 

Vek 30 a 35 rokov je v živote muža veľmi dôležitý. Zisti prečo!

Nefunguje ti rádio? Klikaj na náš online stream a maj nenormálne dobrú hudbu vždy so sebou. 

Hviezda seriálu Oteckovia sa stane opäť otcom. Herec prekvapil kolegov aj fanúšikov!

Maďarské latino, ktoré nepustíš z hlavy. Pozri si oficiálny videoklip!