Demi Lovato PREHOVORILA o tom, čo ju inšpirovalo pri novom tetovaní


Po náročných dvoch rokoch je Demi Lovato opäť na scéne.

Zdroj: instagram.com/ddlovato

S jej návratom je spojené množstvo noviniek. Po novom má Demi nové tetovanieNa svojom Instagrame zverejnila fotografiu, kde celému svetu ukázala svoje nové tetovanie. Toto tetovanie je spojené s jej životným obdobím, ktoré má za sebou.

Skvelé realistické tetovanie na hornej časti chrbta vytvoril umelec Alessandro Capozzi. Alessandrovi povedala o svojom živote, o tom, kde sa momentálne v danom okamihu nachádzala a spoločne vytvorili kombináciu obrazov, ktoré najlepšie symbolizujú jej duchovné prebudenie.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

I recently went dark on social media in preparation for my Grammy and Super Bowl performances but while I was off socials I got this incredibly meaningful tattoo done by @alessandro_capozzi. Getting tatted by him was an experience I’ve never had before.. no idea what I was going to get done, I told him about my life and where I was at in that moment and we created a combination on images that best symbolized the spiritual awakening I was having. Having a fallen angel being lifted by 3, pure, angelic doves (the Holy trinity) as her inner light is being guided by a higher consciousness, and the disintegration of her dark wings was representing the darkness I was shedding. Alessandro - you are extremely talented and I can’t wait for more!! Thank you for this special experience.. the only bummer is I can’t physically see this amazing artwork because it’s on my back! Haha. Also shout out to @scooterbraun for introducing us! ??? ps. I still can’t believe how life like this looks and it healed amazing as well ??????

Príspevok, ktorý zdieľa Demi Lovato (@ddlovato),