Cool vychytávka, ktorá zmení tvoje auto na legendárny KITT!


Zvyšuje bezpečnosť a zároveň slúži ako podporný systém pri šoférovaní.

Seriál Knight Rider s hovoriacim autom Kitt pobláznil divákov aj u nás. Mnohí chceli mať legendárne rozprávajúce auto doma. Sen o cool vozidle, ktoré privolá pomoc, upozorní ťa na prekročenú rýchlosť, alebo sa ti samé ohlási trúbením na preplnenom parkovisku, sa môže stať skutočnosťou!

Potrebuješ k tomu vychytávku menom Škoda Connect, komplexnú interaktívnu službu, ktorá zvyšuje bezpečnosť a zároveň slúži ako podporný systém pri šoférovaní. O čo ide?

Škoda Connect - to sú tlačidlá na strope v aute, pričom kľúčové je najmä červené SOS tlačidlo/eCall – to zdieľa polohu vozidla v prípade, že si vodič sám už nedokáže privolať pomoc (stačí mať aktivovaný Škoda Connect). Aktivuje sa pritom samostatne, napríklad pri vystrelení airbagov. Ďalej je to tlačidlo Infolinka, ktorým zavoláš pomoc, keď sa auto pokazí. Táto služba dokonca poskytne všetky infošky o vozidle.

Úplne top je prepojenie s mobilom, cez ktorý môžeš auto zamykať a odomykať na diaľku, nastaviť si kúrenie ešte z domu či dokonca si auto vyhľadať na preplnenom parkovisku. Chceš vidieť, ako to naozaj funguje? Tak sleduj náš Facebook a rannú šou Wake Up, v ktorej sa s týmito vymakanými fukciami budú hrať Kicka a Matúš a navzájom sa budú prankovať. Zabavíš sa a každý deň od pondelka do štvrtku môžeš vyhrať systém Connect LITE pre svoje vozidlo + praktické darčeky do auta. V piatok vyberieme jedného výhercu zo zapojených z celého týždňa, ktorý získa ŠKODA Karoq so službou Connect na víkend!

Ak chceš pomoc so správnymi odpoveďami, určite si pozri videá o tom, ako funguje ŠKODA Connect:

V spolupráci so ŠKODA AUTO Slovensko

Zdroj: europa2.sk