Poď hrať v Drivetime s Andreou súťaž Bomba a vyhraj Apple AirPods s nabíjacím púzdrom


Stačí vymyslieť čo najviac slov, kým nevybuchne bomba.

Zdroj: istyle.sk

V tohtotýždňovej súťaži Bomba v Drivetime s Andreou od pondelka 31.8. do piatka 4.9. (v utorok hráme po 16-tej tiež, aj keď je sviatok) môžeš vyhrať namakané Apple AirPods s nabíjacím púzdrom od spoločnosti iSTYLE.  A čo preto musíš spraviť? 

Zdroj: istyle.sk

Súťaž Bomba

Zahraj sa s moderátorom každý pracovný deň po 16-tej a možno práve ty získaš super ceny. Okrem vedomostí totiž potrebuješ aj poriadny kus šťastia. Tvojou úlohou je, na striedačku s moderátorom, vymyslieť čo najviac slov, ktoré sa začínajú na písmeno vyžrebované počítačom. Ale pozor! Časomiera bude vždy iná, takže ani ty ani moderátor nebudete vedieť, kedy zaznie zvuk BOMBY! Ten, komu BOMBA vybuchne, prehráva. Tak čo? Trúfaš si? Pošli sms v tvare e2(medzera) meno na číslo 6669. Cena spätnej sms je 0,20 Eur.

iSTYLE

iSTYLE patrí medzi prémiových predajcov značky Apple na Slovensku s certifikátom Apple Premium Reseller. iSTYLE sa špecializuje výhradne na predaj najznámejších výrobkov spoločnosti Apple, medzi ktoré patrí iPhone, iPad, Apple Watch, Mac počítače a príslušenstvo k daným výrobkom. iSTYLE sa chystá v piatok 4. septembra osláviť mnohými zľavami otvorenie novej pobočky v trenčianskom Laugariciu. Zľavy sú nachystané na všetky typy produktov Apple a na príslušenstvo! V zľavách nájdete nielen iPhone, iPady, iMac, MacBooky či AirPods, ale tiež všetko príslušenstvo, na ktoré získate 10% zľavu. Už teraz si všetko môžete prezrieť TU!  

Stačí, aby ste si počas piatku 4. septembra objednali na stránke akýkoľvek zľavnený tovar a následne si ho vyzdvihli v trenčianskom Laugariciu kedykoľvek počas víkendu. Akcia platí len jeden jediný deň (4. septembra) a len pri objednávke online s vyzdvihnutím osobne na predajni.„Chránime tým seba aj vás, a tak má naša akcia nový rozmer. Nechceme, aby ste stáli v rade,“ upresňuje Kristína Peťková z iSTYLE.

Pravidlá súťaže

Súhlas so spracovaním osobných údajov

V spolupráci s iSTYLE

Zdroj: europa2.sk