Túžiš sa stať TOPMODELKOU? Tak príď na castingy Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK!


A staň sa svojou vlastnou ikonou.

Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2020. Castingy sa budú konať v dňoch od 27. septembra do 3. októbra v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky.

Ak snívaš o dráhe profesionálnej modelky či modela a spĺňaš tieto kritéria: slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm, príď a vyskúšaj šťastie.

Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktobude sprevádzať všetkými castingami. Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcami agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EMMA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekoratívnej kozmetiky ARTDECO a ročné predplatné magazínu EMMA. Castingy budú prebiehať za prísnych hygienických opatrení (pozri, ako to vyzeralo v Čechách):

Do 14 dní po skončení castingov budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do semifinále, ktoré sa bude konať v októbri v Bratislave. Vybrané devčatá a mladí muži sa v novembri zúčastnia finále. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 37. ročník svetového finále Elite Model Look.

Ďalší ročník castingov do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2020 pre Slovenskú republiku prebehne v septembri a októbri 2020 v týchto obchodných centrách:

Zdroj: elitemodellook.com

V spolupráci s Elite Model Look

Zdroj: europa2.sk