Cindy Crafword, Alessandra Ambrosio, Michaela Kocianová, ... doplníš TY zoznam TOPMODELIEK? Príď na casting Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK


Môžeš sa stať ďalšou ikonou.

Od svojho vzniku roku 1983 vyhľadáva Elite Model Look nové talenty po celom svete. Objemom, kvalitou a profesionálnym prístupom je dnes táto súťaž najväčšou a najprestížnejšou svojho druhu na svete. Koná sa vo viac ako 30 krajinách sveta a každoročne sa do nej prihlásia desaťtisíce začínajúcich modeliek a modelov.

Prostredníctvom Elite Model Look boli objavené mnohé známe tváre z titulných strán svetových módnych časopisov. Súťaž pomohla odštartovať kariéry takých modelingových hviezd súčasnosti, ako napr. Cindy Crawford, Gisele Bündchen, Hana Jiříčková, Linda Vojtová (svetová víťazka Elite Model Look 2000), Denisa Dvořáková (svetová víťazka Elite Model Look 2006), Eva Klímková (svetová víťazka Elite Model Look 2013), Barbora Podzimková (svetová víťazka Elite Model Look 2014) , Jana Tvrdíková (svetová víťazka Elite Model Look 2016) či Andrej Chamula (svetový víťaz Elite Model Look 2019).

Aj ty môžeš byť ďalšou hviezdou topmodelingu!

Príď na casting a vykroč za svojím snom. Castingy sa budú konať v dňoch od 27. septembra do 3. októbra v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktobude sprevádzať všetkými castingami.

Zdroj: elitemodellook.com

V spolupráci s ELITE Model Look

Zdroj: europa2.sk