Pomsta za Johnnyho Deppa? Amber Heard bola údajne VYHODENÁ z pokračovania Aquamana


Petíciu, v ktorej ľudia žiadajú, aby herečku štúdio Warner Bros vyškrtlo zo snímky doteraz podpísalo viac ako 1,8 milióna ľudí.

Zdroj: https://deadline.com/2020/11/petition-johnny-depp-axe-amber-heard-aquaman

Kontroverzná Amber Heard je už nejaký ten mesiac v nemilosti fanúšikov jej exmanžela, Johnnyho Deppa, po tom, ako prehral súd a bol uznaný vinným z fyzického napadnutia. Po tomto rozsudku prišiel o úlohu vo filme Fantastické zvery 3 a otázna je i jeho účasť na natáčaní pokračovania Pirátov z Karibiku. 

Portál Popcorned Planet však teraz prišiel s informáciou, že Amber Heard bola taktiež prepustená z pripravovanej produkcie filmu Aquaman 2. Nahradiť by ju údajne mala matka drakov, herečka Emilia Clarke známa zo série Hra o tróny. Dôvodom tohto kroku má byť skutočnosť, že Amber neprešla fyzickými testami, ktoré má zakomponované v zmluve.  Pri natáčaní filmu totižto musí byť v perfektnom zdravotnom stave. Aktuálne je premiéra filmu naplánovaná na 16. decembra 2022. Oficiálne oznámenie o hlavnej ženskej úlohe filmu však zatiaľ spoločnosť Warner Bros neuskutočnila, na finálne rozhodnutie o tom, kto zahviezdi po boku Jasona Momou, si musíme ešte chvíľu počkať! 

Zdroj: https://www.enigma-mag.com/johnny-depp-amber-heard-divorce/

​Viac o ich toxickom vzťahu si môžeš prečítať TU.

Zdroj: republicworld