Elliot Page priznal, že si na premiéru filmu musel obliecť šaty, aj keď nechcel. Nie som s tým ok, odkazuje po rokoch!


Elliot Page prešiel pred rokom obrovskou zmenou.

Zdroj: instagram

Elliot Page sa minulý rok odhodlal spraviť dôležitý krok podstúpil operáciu, vďaka ktorej sa konečne cíti ako muž a povedal o nej, že mu zachránila život, pretože sa po rokoch cíti dobre vo svojom tele. 

Pre magazín Esquire prezradil, že coming out riešil ešte v roku v roku 2014 a cesta k prijatiu nebola vôbec jednoduchá. Homofóbiu, s ktorou sa sám stretol, opisuje ako extrémnu. 

V minulosti, keď sa ešte identifikoval ako žena, už tušil, že nie je sám sebou a neprospela mu ani skúsenosť, ktorú zažil s producentmi. Herec nominovaný na Oscara za film Juno, priznal, že bol prinútený obliecť si šaty a podpätky na premiéru práve spomínaného filmu, ktorá sa konala ešte v roku 2007. 

„Kedysi som sa mohol obliekať tak, ako som chcel. Na premiéru filmu Juno, ktorá sa konala v Toronte, som si chcel obliecť oblek, ale ľudia z filmového štúdia Fox Searchlight mi to nedovolili,“ hovorí herec. 

Vzhľadom na to, že žiadne šaty so sebou nemal, v rýchlosti ho schmatli a zobrali do nóbl butikov, kde mu šaty nakoniec kúpili a absolútne s ním o tom nediskutovali.

Našťastie, teraz tieto problémy už nemusí riešiť, no spomína, že to pre neho nebolo vôbec v poriadku a že vnútorne veľmi trpel. 

Zdroj titulnej fotky: Instagram