Henry Cavill nie je slobodný. Jeho srdce si uchmatla táto žena!


Mnohí ho poznajú ako Supermana alebo Zaklínača. Sexi herec je už nejaký ten piatok nedostupný, a tak niektorým zostali len oči pre plač

Zdroj: Profimedia.cz

Henry Cavill patrí k najkrajším mužom planéty, a tak je jasné, že nemá núdzu o pozornosť zo strany žien. Aj napriek tomu, že na svojom Instagrame neprezentuje svoje súkromie, minulý rok pridal fotografiu so ženou. Je ňou Natalie Viscuso, ktorá má byť podľa portálu Cosmopolitan viceprezidentkou televíznych a digitálnych štúdií Legendary Entertainment. Ide o jednu zo spoločností, ktorá stojí za výrobou filmu Enola Holmes, v ktorom si zahral aj Henry, a tak prichádza otázka, či sa nestretli práve na pľaci. 

Aj napriek tomu, že si obaja strážia súkromie, občas postnú spolločnú fotku, ktorá fanúšikom ukáže, ako si títo dvaja užívajú spoločné chvíle. Prvýkrát sa o nich začalo hovoriť v apríli 2021, avšak nič nebolo potvrdené. Svoj verejný debut mali až v októbri 2022, keď sa ukázali bok po boku na slávnostnej premiére filmu Enola Holmes 2 v New York City, píše portál Elle.

Čo povieš? Vyzerajú spolu pekne, no nie? 

Zdroj titulnej fotky: Profimedia.cz