POZERAJ exkluzívne zábery z najočakávanejšej hry tohto roka - The Last of Us Part II


Prekoná druhý diel The Last of Us predaj cez 20 miliónov kusov a cez 200 ocenení naprieč žánrami?

Tvorcovia kultovej hry The Last Of Us Part II zverejnili prvé čriepky. Štúdio Naughty Dog po svetovom úspechu prvého dielu stavia na pokračovani. Hlavnej roly v jednom z najslávnejších herných príbehov sa ujme žena. 

Už od 19. júna si budete môcť zahrať pokračovanie príbehu po boku slávnej Ellie, odvážneho a nezávislého dospievajúceho dievčaťa, ktoré sa so svojím otcom snaží zdolať tŕnistú cestu Amerikou a nájsť v nej úkryt, priateľov a bezpečie. Po zdanlivom úspechu príde dejový zvrat, ktorý ich dobrodružstvu dodá nový náboj. Vypravte sa s nami do jedného z najzaujímavejších príbehov herného sveta. 

„Je to prinajmenšom absolútne neskutočný pocit. Tento projekt predstavuje nielen roky tvrdej práce a vášne od všetkých tu v Naughty Dog, ale hlavne je to pre nás pokračovanie cesty, ktorá začala s Ellie a Joelom už pred siedmimi rokmi. Než do vašich rúk dorazí kompletná hra, ktorá má úplne nový príbeh, poskytneme vám aspoň náhľad do ďalšej kapitoly príbehu Ellie a Joela v podobe traileru," uviedol Neil Druckmann, viceprezident štúdia a riaditeľ projektu The Last Of Us Part II.

Zdroj: PlayStation