Legendárny film TITANIC má i alternatívny a poriadne BIZARNÝ koniec. Videl si ho už?


Vymazaná scéna, ktorá teraz koluje internetom, sa objavila na DVD verzii filmu z roku 2005, teda nie je žiadnou novinkou. Oprášil ju však Pat Brennan na sociálnej sieti Twitter a za pár dní sa stala virálnou.

Zdroj: pinterest.com

Tí, ktorí videli oscarový film režiséra Jamesa Camerona z roku 1997 vedia, že náhrdelník so vzácnym diamantom, ktorý tvoril ústrednú zápletku filmu Titanic, sa v závere snímky opäť ocitá na dne oceánu po tom, ako ho staršia verzia Rose vyhodí z lode pátrajúcej po tomto vzácnom poklade. 

Bonus na DVD však ukončil film inak: Lovec pokladov Brock Lovett zisťuje, že Rose po celé roky u seba uschovávala náhrdelník a podarí sa mu ju uprosiť, aby si klenot mohol podržať v ruke. Tá mu ho podáva so slovami: "Hľadáte poklad na nesprávnych miestach, pán Lovett. Cena života sa nedá vyčísliť, každý deň sa počíta." Následne mu šperk vezme z ruky a hodí ho do vody. Člen Brockovho tímu zakričí nie veľmi slušnú vetu a šokovaný Brock sa začne zvláštne smiať, aby zakryl svoju bolesť, a požiada Rosinu vnučku o tanec.

Zvláštny koniec, však? Sme radi, že James Cameron si vybral omnoho prozaickejšie ukončenie romantického príbehu, veď si to pozri sám vo videu nižšie!

Zdroj: mirror.co.uk