VIDEO: Ako zvládol Samo zarecitovať Pomaranče po francúzsky pred Eiffelovkou?


Tretí deň výzvy nevyzeral nádejne. Po tom, ako všetci počuli Samovu francúzštinu, si mnohí mysleli, že skončí nahý vo fontáne.

Zdroj: europa 2

Challenge týždňa je nový koncept Europy 2 a tú prvú už máme za sebou! Chalani zo Sketch Bros si navzájom vymyslia výzvu, ktorú musia splniť a ako prvý si to zlízol Samo.

Oliver si na neho pripravil poriadnu kulehu, ktorá spočiatku vyzerala ako splnený sen. Poslal ho do Francúzska, avšak s jednou podmienkou: Pred Eiffelovkou mal zarecitovať pesničku Pomaranče, avšak nie len tak, to by bolo veľmi jednoduché. Aby mu to sťažil, dal mu za úlohu naučiť sa ju po francúzsky. No a ak to nezvládne, musí skočiť nahý do fontány v Bratislave. 

Samozrejme, tento scenár nikto nechcel vidieť, a tak sa Samo rozhodol, že to zvládne. Dokonca mal aj súkromnú hodinu francúzštinu, ktorá dopadla tak, ako dopadla. Oliver si to poriadne užíval a do štúdia si dokonca pozval samotných autorov pesničky, ktorí mali rozhodnúť o Samovom osude. 

Sleduj, ako challenge týždňa gradovala a ako nakoniec dopadla!

 Vypočuj si rannú show, teraz už aj online! Všetko, čo nestihneš live, nájdeš na podmaz.sk alebo vo svojej podcastovej aplikácii. 

Tento týždeň sa to však otočilo a splniť výzvu má Oliver, ktorý má pozvať na rande 73-ročnú pani. Podarí sa mu niekoho zohnať alebo dostane košom a bude musieť plniť trest? Počúvaj rannú show so Sketch Bros každé pracovné ráno od 6:00 hod. a sleduj naše sociálne siete, nech ti nič neujde! 

Zdroj titulnej fotky: Europa 2