Reklama

Film, ktorý sa oplatí vidieť! Assasin´s Creed

Autor: Kamil Konkol Zdieľaj 0 / 
pred rokem

Film, ktorý sa oplatí vidieť! Assasin´s Creed

Na záver roka 2016 si filmoví fanúšikovia nemohli želať šťavnatejšiu filmovú lahôdku… Fanúšikovia slávnej hernej série, filmoví kritici, ale aj bežní diváci si prídu na svoje vďaka dobrodružnému filmu Assassin’s Creed, ktorý si budú môcť vychutnať v kinách od 29. 12. 2016.

Popri Michaelovi Fassbenderovi sa vo filme predstavia aj ďalší uznávaní herci ako Marion Cotillard, Jeremy Irons a Brendan Gleeson.

Usvedčený vrah Callum Lynch (Michael Fassbender) je nedobrovoľne vyslobodený z cely smrti len preto, aby sa stal súčasťou storočného boja medzi asasínmi, templármi a španielskymi inkvizítormi.

Jeho novým väzením sa stáva tajné zariadenie Abstergo vybavené revolučnou technológiou Animus, ktorá odhaľuje v ľudskej DNA genetické spomienky a tým umožňuje vrátiť sa a prežiť spomienky predkov, ktoré boli doteraz stratené v minulosti.

Zobrazit Galeriu
Zobrazit Galeriu

Callum sa vďaka Animusu prepojí so svojím predkom žijúcim v Granade a Seville v období španielskej inkvizície v 15. storočí. Volá sa Aguilar de Nerha a je členom bratstva asasínov, ktoré už niekoľko storočí vedie skrytú vojnu s templármi, svojimi odvekými nepriateľmi.

Tajná organizácia asasínov sa zaviazala chrániť slobodnú vôľu ľudstva a snaží sa zabrániť tomu, aby sa templári s pomocou inkvizície zmocnili mocného artefaktu nazývaného Jablko Raja. A práve tento artefakt je podľa presvedčenia templárov nástrojom na ovládnutie celého sveta…

Prečítaj si aj ďalšie články

Depresie, nechuť do jedla, agresivita? Známa herečka TO pomenovala presne! 

Ako vyzerajú rôzne predmety, keď ich stredom prejde mimoriadne ostrý nôž? Sledujte video!

Známa hollywoodska kráska sa TAJNE vydala. Mnohým mužom zostali oči pre plač!

Pokračovanie Fifty Shades bude mať premiéru 14. februára 2017. Vonku sú ďalšie ukážky z filmu!

Kedysi hviezdila v telenovele, dnes predvádza krivky v novom klipe. Tesne pred 40-kou ukázala takmer všetko!

Reklama
Počúvaj Europu 2 v mobile

Mobilná appka je na stiahnutie free