Vyhraj dva celofestivalové vstupy na Colours of Ostrava!


Označ kamoša, s ktorým chceš ísť a vyhraj! Vyhrajú až DVE dvojice!

Vyhraj dva lístky na festival Colous of Ostrava. Postni kamoša, s ktorým chceš ísť na festival vo facebookovom poste. KLIKAJ SEM!

VYŽREBUJEME AŽ DVOCH ĽUDÍ. To znamená, že v súťaži sú 4 celofestivalové vstupy. Súťažíme až do nedele. V pondelok 24.6. sleduj facebook a dozvieš sa výhercu.

Zdroj: https://www.instagram.com/colours_cz/

Industriálny areál Dolných Vítkovíc v Ostrave sa v júli premení na festival rozmanitosti. Od 17. do 20. júla sa bude konať multižánrový festival Colours of Ostrava. Na svoje si prídu fanúšikovia popu, r&b, tanečnej či elektronickej hudby ale aj rocku. 

Osemnásty ročník festivalu Colours of Ostrava sa uskutoční od 17. do 20. júla 2019. Vystúpia napríklad The CureFlorence + The Machine, Rag’n’Bone Man, Rosalía, MØ, ZAZ, Mogwai, Tom Walker, Mariza, John Butler Trio, Richie Hawtin Closer, Shaka Ponk, Xavier Rudd, Ólafur Arnalds, Lewis Capaldi, Kronos Quartet, Hiromi, Sons of Kemet XL, Cory Henry &The Funk Apostles, Calypso Rose, Mathias Eick, Paolo Fresu Devil Quartet, Gang of Youths, na Electronic stage napríklad TOKiMONSTAEnrico SangiulianoNicola CruzEmily Dust alebo David August a rada ďalšíchProgram na 21 scénach ponúkne cez 350 programových bodov – pri koncertoch viac ako 120 zahraničných a domácich kapiel taktiež diskusie v rámci medzinárodného fóra Meltingpot, divadlá, workshopy, filmy, výtvarné inštalácie a ďalšie sprievodné aktivity.