Poď hrať Yes or No a vyhraj skvelé ceny od DATART - skutočného elektrošpecialistu!


Stačí odpovedať opačne, ako sa má.

Zdroj: datart.sk

Leto sa končí a na jeseň sa treba pripraviť! Spríjemni si daždivé a chladné dni skvelými vychytávkami od DATART - skutočného elektrošpecialistu.

DATART má aj nové super služby - DOPRAVART a RÝCHLART.

DOPRAVART -  je služba, s ktorou už nemusíš premýšľať nad tým, ako vynesieš nový spotrebič až do bytu, ako ho nainštaluješ alebo ako sa zbavíš starej práčky. DOPRAVARTom si pri kúpe spotrebiča a televízora stačí iba dohodnúť termín doručenia!

Zdroj: datart.sk

 • Zásielku ti DATART privezie v tebou vybranom čase. Pokojne aj cez víkend! Pokojne aj na chatu!
 • Výrobok vynesie až do bytu. Áno, aj na 10. poschodie.
 • Všetko pekne nainštalujú a predvedú, odvoz starého spotrebiča a obalov je samozrejmosťou.
 • Zaplatiť za tovar môžeš aj u šoféra platobnou kartou alebo v hotovosti.

RÝCHLART - svoj objednaný výrobok si môžeš vyzdvihnúť rýchlosťou svetla. Stále platí, že v prípade nákupu na webe, si môžeš vyzdvihnúť tovar v predajni ZDARMA a vďaka službe SKUTOČNE RÝCHLO ti tovar v DATARTe pripravia na vyzdvihnutie do 30 minút.

Zdroj: datart.sk

Ak si súťaživý, tak sa zapoj do súťaže YES or NO od pondelka 20. septembra do piatka 25. septembra. Na piatich výhercov totiž čakajú tieto výhry od DATART - skutočného elektrošpecialistu:

  Stačí odpovedať na 5 jednoduchých otázok, ale POZOR – opačne, ako je správna odpoveď! Tak čo? Trúfaš si? Prihlás sa cez SMS na čísle 0905 030 090. Do textu napíš svoje meno a názov súťaže (Yes or No).

  Pravidlá súťaže

  Súhlas so spracovaním osobných údajov

  V spolupráci s DATART

  Zdroj: europa2.sk