NASTAV UŠI na maXXimum a vyhraj vstupenky na NERVO - sestry, ktoré roztancujú Bratislavu!


Ak vyhráš, zabávať sa budeš môcť už 2. októbra!

Zdroj: https://worldredeye.com/2014/06/nervo-at-story-2/

Keď budeš v našom vysielaní tento pracovný týždeň počuť skladbu Nervo - Hold On, chytaj mobil do ruky a volaj do nášho štúdia! Ak budeš práve ty tretí v poradí a správne si tipneš číslo od 1 do 20 ako miesto vo virtuálnom párty buse, dve vstupenky na tento parádny žúr budú tvoje!

Pozor, iba päť čísel je výherných! Tak nastav svoje uši na maXXimum a počúvaj pozorne naše vysielanie celý deň, nesprávne tipy iných súťažiacich ťa môžu posunúť bližšie k výhre. Ulož si číslo 02/48484841 alebo 02/48484851 a do mysle tento song: 

A čo ťa čaká, ak vyhráš? No predsa skvelá párty, do Bratislavy totiž mieria sestry, ktoré napísali tracky pre Davida Guettu, Kelly Rowland či Armina Van Buurena. V sobotu 2. októbra sa v hlavnom meste predstaví DJské sesterské duo Mim a Liv známe pod umeleckým menom NERVO.

Obe dámy pochádzajú z Austrálie a ich kariéra siaha do mladého veku. Svoj talent rozvíjali najprv ako songwriterky. Napísali skladby pre mená ako Pussycat Dols, Kylie Minogue či Kelly Rowland. K ich úspechu patrí aj zisk ceny Grammy, ktorú získal David Guetta za skladbu When Love Takes Over.

Nervo za mixpultom vyvolávajú šialenstvo svojou energiou, vynikajúcou interaktivitou s davom a vzácnou láskou k hudbe kamkoľvek prídu. Svedčia o tom aj vystúpenia na festivaloch ako Tomorrowland, Creamfields v UK, Balaton Sound či samotný ostrov Ibiza. Sestry Mim a Liv pravidelne cestujú na svoje show po celom svete. Vidieť ich môžete v Mexiku, Indii, Európe či v top kluboch po Amerike ako Omnia, Hakkasan, Wet Republic.

V sobotu 2. októbra sa Nervo predstaví aj v Refinery Gallery v Bratislave. Domáci line up doplní aj slovenská DJka QueenB, mladý producent Dlugosh, ktorý len nedávno vydal svoj album Reborn a ikona EDM hudby Johnny De City.

Event sa bude konať v režime OTP podľa aktuálne platného nariadenia (oranžová farba Bratislavy).Všetky potrebné info nájdeš v udalosti.

Organizáciu eventu si vzala na starosti Aldea Agency, ktorá len prednedávnom úspešne dokončila projekt s Borisom Brejchom. Samotní promotéri sú otvorení všetkým štýlom elektronickej hudby a chcú slovenskému fanúšikovi dopriať komfort, profesionalitu vo forme audio-vizuálneho zážitku.

Ak chceš, môžeš sa stať aktívnym členom Aldea clubu. Vždy ako prvý dostaneš info o nových eventoch pod touto značkou. Zároveň získaš do emailu jedinečný link na predpredaj lístkov za najlepšiu cenu a všetky potrebné novinky budeš mať expresne rýchlo. Registruj sa na TU.  

Teš sa na tento hudobný zážitok!

PRAVIDLÁ SÚŤAŽE
SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV